Kurzy 2020

 
Den
Pokročilost
Čas
ÚTERÝ
Středně pokročilé
18:00 - 19:00
ČTVRTEK
Pokročilé
18:00 - 19:00
ČTVRTEK
Mírně pokročilé
19:15 - 20:15

Možno přistoupit do kurzů i v průběhu roku. Pro více informací nás můžete kontaktovat zde: Kontakt nebo zaslat přihlášku přes formulář zde: Přihlášky. Těšíme se na Vás!

V kurzech se seznámíte s orientálním břišním tancem (Raks Sharki), jak v jeho klasické podobě, tak s moderním Raks Sharki. Také s tancem na bubny - Drum Solo, podle pokročilosti kurzu s různými rekvizitami jako jsou závoje, hůlky, svíčky, vějíře, činelky a další, s mixem stylů jako je Orient Flamenco, Bollywood - indický moderní tanec, Orient Salsa, Orient Samba a s tanci, které vychází z podobných pohybů jako jsou havajské tance. Součástí taneční lekce jsou také strečink a prvky jógy.

Na lekci doporučujeme pohodlné oblečení a z obuvi taneční piškoty.

Kurzovné: 1 000,- Kč/10 lekcí

 

Tančíme v zrcadlovém sále s odpruženou podlahou ve Fitness Timpo Olomouc, tř. Svornosti 57,
v suterénu Obchodního domu Timpo.

Parkování možné u OD Timpo. Autobusem č. 16 (směr Tabulový vrch a Centrum Haná) se k nám dostanete za 5 min., nejblíže centru města ze zastávky Náměstí Hrdinů a vystoupíte na zastávce Kmochova. Možnost úschovy kola v uzamykatelné kóji na kola.

 

Orientální břišní tance pro začátečnice od 26. září 2019

V kurzu pro úplné začátečnice se naučíte základní prvky jako jsou kroužky, osmičky pánví, krokové variace a jednoduché choreografie. Tento krásný tanec přináší mnoho příznivých účinků (více: O tanci).

Platba kurzu na 1. a 2. lekci nebo bankovním převodem. Cena kurzu 1000,- Kč/10 lekcí.

Formulář pro zápis do kurzu zde: Přihlášky
 

Taneční sál: Fitness Timpo Olomouc, tř. Svornosti 57

 

Mapa: Fitness Timpo Olomouc, tř. Svornosti 57

Fitness gym Neředín v OD Timpo